Vidaus valymas ir išorės plovimas

_____  
       

 

Mes siūlome
Kontaktiniai duomenys

Vidaus valymas

Nepriekaištingai švarus orlaivio salonas yra vienas iš svarbiausių aviakompanijos įvaizdžio aspektų, todėl teikiame pačias įvairiausias komercinio valymo paslaugas – pradedant nuo greito sustojimo valymo („pitstop“) iki pilno sutartinio paslaugų paketo (full turnaround cleaning).

Strategiškai organizuota komanda visada sutvarkys saloną taip, kaip aviakompanijos keleiviai jį norėtų matyti. Sėkmingo mūsų darbo paslaptis ne nauja technologija, o gerai motyvuotas personalas.

 

Išorės plovimas

Spindinti orlaivio išorė taip pat yra neatsiejama tvarkingo salono dalis, todėl esame pasirengę pasiūlyti pilną išorės plovimą pasitelkdami specialią techniką. Jei turite specifinių plovimo pageidavimų, būtinai juos išklausysime ir stengsimės išpildyti.

Vilniaus stotis - Orlaivių aptarnavimo skyrius
  Tel. Faks. SITA E-mail
Dispečerinė +370 5 210 6355 +370 5 210 6356 VNODCLH dc.vno@litcargus.lt

Kauno stotis - Orlaivių aptarnavimo skyrius
  Tel. Faks. SITA E-mail
Operations +370 37 399075 +370 37 399075 KUNSOLH ops.kun@litcargus.lt

 

Jūs galite susisiekti su mumis ir skrydžio metu, naudojant mūsų komanijos radijo dažnį – 131.75 MHz (Vilnius), 131.85 MHz (Kaunas).

 

Savo paslaugas mes siūlome tiek reguliarius skrydžius vykdančioms aviakompanijoms, tiek užsakomųjų skrydžių programą turinčioms aviakompanijoms, taip pat ir privatiems orlaiviams.