Antžeminio aptarnavimo kompanija LITCARGUS

UAB „Litcargus“ įkurta 1993 metais ir yra pirmoji privataus kapitalo orlaivių antžeminio aptarnavimo įmonė Lietuvoje. Esame įgiję pasitikėjimą didelių ir puikiai žinomų aviakompanijų, tokių kaip: Lufthansa, Austrian Airlines, SAS, Estonian Air, UTair, AirBaltic, Eurolot, Ryanair ir kitų.

 

Įmonė sėkmingai veiklą pradėjusi Tarptautiniame Vilniaus Oro uoste, bėgant metams išplėtė veiklos geografiją ir 2004 metais įsteigė padalinį Tarptautiniame Kauno Oro uoste.

 

UAB „Litcargus“ siūlo itin platų antžeminių aptarnavimo paslaugų spektrą, tokiu būdu sukurdama taip svarbų „one stop shop“ principą savo klientams ir partneriams.

 

Įmonė teikia visas standartines antžeminio keleivių ir orlaivių aptarnavimo paslaugas, įskaitant keleivių registraciją skrydžiui, laipinimą, bagažo aptarnavimą, orlaivių salono valymą ir išorės plovimą, salono pašildymą, antiledodaros, orlaivių vilkimo ir stūmimo bei kitas paslaugas. Turėdami daugiau nei 20 metų patirtį, subūrę aukščiausios kvalifikacijos profesionalų komandą, brangindama kiekvieną įmonės klientą ir partnerį,  paslaugas teikia laiku, užtikrinant aukščiausią tokių paslaugų saugą ir kokybę.

 

Siekiant užtikrinti nepriekaištingą kokybę krovinių gabenimo srityje, įmonė turi modernų terminalą "Litcargus Krovinių Centras". Krovinių terminalas turi reikalingą įrangą aptarnauti visų tipų kroviniams, įskaitant gyvūnus, didelės vertės, greitai gendančius, pavojingus ir kitus krovinius. Visi krovinių centro darbuotojai yra licenzijuoti dirbti su pavojingais kroviniais (DGR) bei nuolatinių mokymų dėka yra tikri profesionalai krovinių pervežimo srityje. Visus privalomus muitinės formalumus padės sutvarkyti licenzijuoti muitinės tarpininkai.

 

Džiaugiamės ir didžiuojamės, turėdami galimybę aptarnauti prezidentinius skrydžius (JAV prezidento vizitas, Japonijos imperatoriaus vizitas, NATO viršūnių susitikimas, glaudžiai bendradarbiaujame su JAV Oro Pajėgomis ir kt.), kas įrodo mūsų teikiamų paslaugų aukščiausios kokybės pripažinimą.