Nuledinimo paslaugos

_____  
       

Šaltos žiemos Baltijos šalyse sukelia didelių saugumo problemų aviacijos versle. Nuledinimas jau daugiau kaip 10 metų yra viena iš gyvybiškai svarbių mūsų verslo dalių. Tuo tarpu kai saugumas akivaizdžiai yra Nr. 1, Nr. 2 ir Nr. 3 prioritetas nuledinimo procese, lankstumas taip pat yra gyvybinės svarbos tam, kad vėlavimai būtų minimalūs. Šiandien didžiuojamės puikius darbo įgudžius turinčia nuledinimo operacijų komanda, teikiančia paslaugas tiek Vilniaus, tiek Kauno Tarptautiniuose Oro uostuose. Šiuo metu operuojame dvejais „eisbar“ tipo agregatais, sumontuotais ant „Iveco“ sunkvežimio bazės.

Atliekant nuledinimo darbus, visuomet užtikriname kad:

  • procedūra vykdoma teisingai, nes personalas yra sertifikuotas bei atnaujina savo žinias prieš kiekvieną sezoną;
  • agregatai nuolatos yra prižiūrimi pagal AEA reikalavimus, todėl visuomet yra puikios būklės;
  • naudojame tik testuotą ir sertifikuotą nuledidinimo (Type I) ir antiledodaros (Type II) skystį, kurių kokybiniai parametrai reguliariai tikrinami pagal AEA reikalavimus sertifikuotuose laboratorijose.

 

Kontaktinė informacija
Vilniaus stotis - Orlaivių aptarnavimo skyrius
  Tel. Faks. SITA E-mail
Dispečerinė +370 5 210 6355 +370 5 210 6356 VNODCLH dc.vno@litcargus.lt

Kauno stotis - Orlaivių aptarnavimo skyrius
  Tel. Faks. SITA E-mail
Operations +370 37 399075 +370 37 399075 KUNSOLH ops.kun@litcargus.lt

 

Jūs galite susisiekti su mumis ir skrydžio metu, naudojant mūsų komanijos radijo dažnį – 131.75 MHz (Vilnius), 131.85 MHz (Kaunas).

 

Savo paslaugas mes siūlome tiek reguliarius skrydžius vykdančioms aviakompanijoms, tiek užsakomųjų skrydžių programą turinčioms aviakompanijoms, taip pat ir privatiems orlaiviams.